תזמון השקת אפליקציה

לתזמון השקה של אפליקציה יש משמעות חשובה. משרד יחסי ציבור יסייע עבורכם במציאת התזמון המתאים.

 

פעמים רבות חברות סטארטאפ מחליטות להשיק את האפליציה בעת שסיימו לפתח אותה, בדקו אותה והיא שמישה להעלאה לאוויר. לפני שאתם מזדרזים להשיק את האפליקציה שלכם כדאי להתייעץ עם משרד יחסי ציבור בנושא.

 

לתזמון יש משמעות רבה בתקשורת. התקשורת עוסקת במה שמעניין אותה היום-כרגע. אם כן כיצד ניתן לצפות מתי יתעניינו דווקא באפליקציה שלכם ולא באחרת?

 

לזה קיימת תשובה פשוטה- ישנם נושאים שניתן לצפות מראש שהתקשורת תעסוק בהם- חגים על כל סמליהם ומסריהם, עונות השנה, אירועים בינלאומיים קבועים, כנסים, מופעים חשובים שעתידים להתקיים, מועדים מתוכננים מראש ועוד. באמצעות משרד יחסי ציבור המתמחה באפליקציות ויודע ליצור חיבור קריאייטיבי בין האירועים לאפליקציה שלכם תוכלו למקסם את החשיפה. 

 

תזמון נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא פניות העיתונאים, הבלוגרים, ועורכי מדורי הטכנולוגיה שאתם מעוניינים שיכתבו על האפליקציה שלכם. משרדי יחסי ציבור עומדים בקשר רציף עם אנשי התקשורת הכותבים ועורכי הטכנולוגיה ולרוב יודעים מתי לפנות אליהם, על אילו כתבות הם עובדים באותה העת ומה הכי כדאי להציע להם ומתי. לכן תזמון חל גם בהקשר של פנייה לעיתונאי או בלוגר.

 

אז לפני שאתם ממהרים להשיק את האפליקציה שלכם, כדאי לשכור משרד יחסי ציבור שידאג לחשיפה הכי טובה שתוכלו לקבל.  

 

יש לכם אפליקציה חדשה? אנחנו נמצא עבורכם את המשרד הטוב ביותר ליחסי ציבור לאפליציה שלכם.

 

זקוקים למשרד יח"צ מומלץ לאפליקציות? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המומלצים בתחומכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי    חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

 

 
 

שתף