שיתוף פעולה מול משרד יחסי הציבור

על חשיבות שיתוף הפעולה בין הלקוח למשרד יחסי הציבור

תמצית מאמר זה עומד על כך שאחד המרכיבים החשובים בחשיפה של בית העסק שלכם באופן הנכון והיעיל, תלוי ברמת שיתוף הפעולה שלכם עם משרד יחסי הציבור.

 

יחסי ציבור לעסקים קטנים

רבים ממשרדי היחצ עימם תפגשו יזכירו את חשיבות נושא שיתוף הפעולה ביניכם לאורך העבודה המשותפת.

בתי עסק קטנים אינם מודעים לחשיבות שיתוף הפעולה אך מי מאילו העובדים בהצלחה עם משרדי יחסי ציבור, יודעים כי לעיתים רבות תקציבאי היח"צ שלהם משוחח עימם בטלפון כמה פעמים ביום ונפגש עימם לפחות פעמיים בחודש.

למה זה כל כך חשוב ובייחוד לעסקים קטנים?

יש לכך כמה סיבות:

  1. עסקים קטנים בדרך כלל אינם מייצרים חדשות, מבצעים ורעיונות חדשים. עסקים קטנים עובדים לרוב בשגרה. משרד שמתחיל לעבוד לראשונה עימכם יצליח בחודשים הראשונים להשתמש בחומרים שתעבירו לו ולחשוף את בית העסק שלכם במדיה, אך לאחר כמה חודשים כאשר כבר כתבו ודיברו... יש לייצר חדשות, רעיונות מעניינים ומבצעים אשר יובילו לחשיפה נוספת וגל נוסף של כתבות. תכנית שכזו מצריכה שיתוף פעולה ותמיכה של בית העסק בחומרים המפורסמים במדיה.
  2. דמיינו שאתם עובדים במפעל ומישהו משנה מרכיב במוצר שאתם מייצרים אבל אינו מיידע אתכם. קרוב לודאי שזה לא יקרה. גם משרד יחסי הציבור אמור לדעת כל שינוי אשר מתרחש בבית העסק שלכם. החל ממחירי המוצרים, שינוי שעות הפעילות ועד שינויים בחברה עצמה.
  3. המדיה עוסקת במה שנמצא על סדר היום הציבורי. השיח יכול להשתנות באותו היום בהתאם לחדשות ולמה שקורה. כתבות יכולות להיכתב ממש עכשיו ומצד שני כתבות יכולות גם להתבטל כי יש משהו חשוב יותר כרגע. משרדי יחסי הציבור יודעים כיצד להשתלב בסדר היום הציבורי. אם הנושאים שכעת עוסקים בהם קשורים לבית העסק שלכם שיתוף הפעולה המיידי שלכם נחוץ לעובדי המשרד. משרד יחסי ציבור קריאייטיבי ידע גם לנצל את הנעשה על סדר היום הציבורי וידע כיצד להשתלב גם עם הנושאים הם לא בד בבד בתחום בית העסק. על מנת לדעת לנצל את השיח הציבורי יש לעבוד בשיתוף פעולה מלא. ללא שיתוף הפעולה המהיר שלכם, תוכלו לאבד חשיפה יפה ומועילה. קראו עוד על השתלבות בסדר היום הציבורי באמצעות יחסי ציבור.

 

לסיכום-

עבודה מול משרד יחסי ציבור, מחייבת שיתוף פעולה מצדכם ברמת העדכון על הנעשה בבית העסק, ברמת ייצור חדשות וברמה של השתלבות בשיח הציבור.

 

בהצלחה. 

 

קראו עוד על:

 יחסי ציבור לעסקים קטנים

טיפים ליחסי ציבור לעסקים קטנים

 

זקוקים למשרד יח"צ מומלץ לעסקים קטנים? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המומלצים בתחומכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי    חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

שתף