משרדי יחסי ציבור מוצרים

איך בוחרים משרד יחסי ציבור מתאים למוצר חדש?

 

להצליח היום לחשוף מוצר חדש או למתג מחדש מוצר קיים היא משימה לא פשוטה. התחרות היא גדולה וקיימות פלטפורמות פרסום רבות. רבים כבר הבינו שהכלי הטוב ביותר כיום הוא פעילות שיווקית מושכלת באמצעות יחסי ציבור ופעולות שיווקיות חכמות נוספות כדרך אופטימאלית להרוויח חשיפה, "זמן מסך", ביקורות על המוצרים או העסקים ודיוור של ניוז על בית העסק למדורים המתאימים בעיתונות. השאלה היא איך בוחרים את משרד יחסי הציבור הנכון ביותר עבורכם? להלן מבוא עקרונות למציאת משרד יחסי ציבור מומלץ לליווי מוצרים. בהצלחה.

 

בחר משרד יחסי ציבור מתמחה

כפי שמקובל בכל תחום להתמחות בנישות כך גם משרדי יחסי ציבור רבים בחרו להתמקצע על פי תחום וכיום תמצאו מגוון משרדי יח"צ אשר צברו ידע וניסיון למכביר בענף הצרכנות ומייצגים לקוחות רבים בתחום. בהתאם, משרדי יחסי ציבור המתמחים במוצר חדש או מוצרים ותיקים עובדים בשיתוף עם עורכים, עיתונאים וכתבים המסקרים את התחום ואף מקבלים עדכונים מאותם עיתונאים על כתבות ועל נושאים שיתפרסמו בקרוב.  

 

רקורד של הצלחה

אחד מהקשיים הגדולים בבחירת משרד יחסי ציבור נובע מהקושי במדידת האפקטיביות וההשפעות של יח"צ.

בהתאם לכך, מומלץ לבחור אך ורק משרדים מומחים בתחום הצרכנות והמוצרים. בקשו המלצות והוכחות להצלחות עבר ו(יותר חשוב מכך) בהווה.

 

התמחויות משנה

התמחויות משנה אשר משרד יחסי ציבור מציע הן בבחינת יתרון עבור כל לקוח. בדקו האם משרד יחסי הציבור מתמחה גם בדיגיטל: נוכחות ברשתות החברתיות, דחיקת תוצאות שליליות בגוגל, יחסי ציבור בפייסבוק או יחסי ציבור באינטרנט. האם משרד יחסי הציבור מציע תמיכה שיווקית או תמיכה פרסומית, האם משרד יחסי הציבור מתמחה גם בכתיבת תוכן לאתרי אינטרנט וכתיבת מאמרים מקדמים עבורכם או האם הוא מעניק גם שירות קריאייטיב ואסטרטגיה קצת מחוץ לקופסה. האם משרד יחסי הציבור מתמחה בשיתופי פעולה פורים בין הקולגות שלכם או בין לקוחות ממקצועות משיקים. כל אלה יתרמו לשירות רוחבי בעל רבדים שונים וכך גם עבודת יחסי הציבור תהיה אפקטיבית יותר.

 

 

מצאו חברות יחסי ציבור מומלצות בקליק

באתר יחסי הציבור ריכזנו עבורכם את חברות יחסי הציבור המומלצות בישראל לכל תחומי יחסי הציבור על פי התמחויות. לקבלת ייעוץ וליווי אישי בדרך למציאת משרד יחסי הציבור המתאים ביותר עבורכם צרו עמנו קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד. השירות ניתן ללא עלות או התחייבות.

 

 

אזור פעילות

לאזור הפעילות שלכם יש חשיבות ומשמעות גם בבחירת משרד יחסי הציבור. אם אתם מכוונים לקהל לקוחות מפולח על פי אזור רצוי ואף מומלץ לבחור משרד יחסי ציבור למוצר או מוצרים הפועל באזור בו נמצא הקהל שלכם. חשוב לציין כי משרדים מומלצים בתחום המוצרים הפועלים בשיתוף עם העיתונות המקומית באזור הפעילות שלהם נמצאים גם בקשרי עבודה מול העיתונות והמדיה הארצית וכך ישנו היתרון המקומי לצד החשיפה הארצית.

רוב משרדי יחסי הציבור ממוקמים אמנם באזור המרכז אך יש משרדי יחסי ציבור הפועלים באזורים אחרים בארץ ויש להם יתרון בעבודה מול העיתונות המקומית באזור.

 

 

סוג קמפיין

בפניה למשרד יחסי ציבור מומלץ בתחום הצרכנו והמוצרים חשוב שתגדירו מה סוג התקשרות בה אתם מעוניינים. האם אתם מעוניינים ביחסי ציבור רק עבור השקת מוצר, האם אתם מעוניינים ביחסי ציבור לקמפיין בודד, האם אתם מעוניינים בניהול משבר אשר מוגדר בטווח זמן קצר או האם אתם מעוניינים ביחסי ציבור לטווח ארוך שישיג מטרות ארוכות טווח למיתוג שלכם, למוניטין ולהגדלת קהל הלקוחות שלכם.

 

טווח תקציב

לבסוף, מה התקציב אשר אתם מייעדים לתהליך. משרדי יחסי ציבור המטפלים במוצרים מכ הסוגים  גובים ריטיינר חודשי בהתאם לסוג ההתקשרות בה אתם מעוניינים. טווח עלויות יחסי הציבור יכול לנוע בין 4000 ₪ ועד 10,000 ₪ לחודש. המחיר תלוי בכמות העבודה אשר התיק שלכם דורש, באופי השירותים שהמשרד מעניק, בתקופת ההתקשרות אשר אתם מתחייבים אליה וגם במשרד יחסי הציבור שבחרתם.

 

חיפושים פופולאריים:

יחסי ציבור אופנה

משרדי יחסי ציבור מובילים

יחסי ציבור באינטרנט

יחסי ציבור לעסקים קטנים

משרד יחסי ציבור

משרדי יחסי ציבור בתל אביב

משרדי יחסי ציבור בירושלים

משרדי יחסי ציבור בחיפה

משרדי יחסי ציבור בדרום

יחסי ציבור למסעדות

יחסי ציבור להייטק

יחסי ציבור לעורכי דין

 

זקוקים למשרד יחסי ציבור מומלץ למוצר? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המומלצים בתחומכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

שתף