משרדי יחסי ציבור מובילים

מיהם המשרדים הגדולים בענף יחסי הציבור והאם הם מתאימים לצרכים שלכם?

משרדי יחסי ציבור מובילים

עוגת שוק יחסי הציבור בישראל מתחלקת, כמו ברוב התחומים, למעט משרדים גדולים והמון משרדים קטנים. מרבית תקציבי היח"צ הגדולים מרוכזים אצל 20 החברות הגדולות בתחום, בעוד שאר התקציבים מפוזרים על גבי מאות משרדים אחרים המטפלים כל אחד במספר מעט יחסי של לקוחות (לרוב עד 15 לקוחות).

 

משרדי יחסי ציבור מובילים

 

רוב הציבור מכיר (בחטף) את שמות המשרדים הגדולים (רני רהב, שלמור, וכדומה), אך אינו נחשף כלל לעבודת המשרדים הבינוניים והקטנים הפועלים בתוך עולמות נישה סגורים ולא חשופים לציבור. לרוב, המשרדים הקטנים מנוהלים על ידי עיתונאים לשעבר שפרשו מצד הסיקור של נישה מסוימת לצד יחסי הציבור של אותה הנישה בדיוק.

כך למעשה נוצרו בעשור האחרון המון משרדי בוטיק המתמחים בעולמות תוכן מאוד ספציפיים. משרדים אלה מנהלים יחסי קירבה הדוקים עם עיתונאי התחום (לרוב מדובר בחברויות ארוכות שנים של היחצ"ן/לשעבר עיתונאי עם הקולגות ההיסטוריים שלו).

במידה רבה, משרדי נישה אלה הפכו לפתרון היעיל ביותר לעסקים רבים. מחד, עלות משרד יחסי הציבור מתמחה הינה נמוכה באופן משמעותי מהמשרדים הגדולים. בנוסף כמובן, רמת ההתמחות הגבוה מייצרת תקשורת יעילה יותר.  

 

מצאו חברות יחסי ציבור מומלצות בקליק

באתר יחסי הציבור ריכזנו עבורכם את חברות יחסי הציבור המומלצות בישראל לכל תחומי יחסי הציבור על פי התמחויות. לקבלת ייעוץ וליווי אישי בדרך למציאת משרד יחסי הציבור המתאים ביותר עבורכם צרו עמנו קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד. השירות ניתן ללא עלות או התחייבות.

 

 

למרות כל האמור, כבודם של המשרדים הגדולים מונח במקומם ואכן לתיקים רבים, אין עדיף מכך. כוחם של המשרדים הגדולים היא בדיוק מהיותם גדולים, הם יודעים להעניק מעטפת שירותים מרשימה, וקשריהם העקיפים (בייחוד ברמת העורך והמו"ל) הינה בלתי מבוטלת בחשיבותה. העלות כמובן היא בהתאם.

 

עוד מאמרים על יח"צ שעלולים לעניין אתכם

 

יחסי ציבור

איך בוחרים משרד יחסי ציבור

ההבדל בין יחסי ציבור לפרסום

ההבדל בין יחסי ציבור לשיווק

יחסי ציבור בעידן האינטרנט

יחסי ציבור ומדיה חברתית

יחסי ציבור יצירתיים

כמה עולה יחסי ציבור

מי זקוק ליחסי ציבור

משרדי יחסי ציבור מובילים

לימודי יחסי ציבור

 

 

זקוקים חברת יח"צ ממולצת? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

בכל נושא ועניין אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, ואנו נעזור לכם למצוא את משרד יחסי הציבור המומלצים ביותר עבורכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי    חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

 

שתף