יחסי ציבור למסעדה חדשה

איך מתכוננים יחסי הציבור לפתיחה של מסעדה חדשה?

אתם נמצאים בשלב של לפני פתיחת המסעדה החדשה שלכם וכעת ניגשים לחפש משרד יחסי ציבור מתאים.

למעשה הזמן הנכון ליצור קשר עם משרד יחסי ציבור הוא קצת לפני הרכבת התפריט הסופי וההגדרה של קונספט המקום שכן הגדרה זו תקבע את הערכים השיווקיים של המקום וילקחו בחשבון גם לוקשיין המסעדה, קהל היעד, שעות הפתיחה וכל מה שניתן לצקת להגדרה של המקום. 

 

 

יחסי ציבור למסעדות היא נישת התמחות בתחום יחסי הציבור וככזו ישנם משרדים מסויימים המתמחים בטיפול בתחום הקולינאריה. משרדים אילו מתמחים ביצירת אסטרטגיה שיווקית נכונה למסעדות ומנהלים קשרים עם עיתונאים המסקרים את תחום האוכל והאלכוהול.

אם בעבר יחסי הציבור התנהלו מול העיתונות המודפסת וערוצי הטלוויזיה והרדיו, כיום יש להתייחס לקשת רחבה יותר של ערוצים לחשיפה מקסימלית של בית העסק החדש והכוונה היא לכל מה שקשור לאוליין והרשתות החברתיות.

 

האינטרנט הוא זירה רב ערוצית שכיום חייבים להתייחס אליה. עוד לפני הפתיחה אפשר ורצוי להעלות עמוד פייסבוק לא חשוף עם צילומי אוכל וצילומי המקום, אנקדוטות על האוכל ומתכון אחד או שניים וכבר להזמין חברים לאהוב את העמוד. הפייסבוק הוא פלטפורמה חינמית חשובה שבה ניתן להיות בקשר עם הסועדים והחברים כל הזמן.

 

כדאי גם לא לפסוח על אינסטגרם עם צילומי אוכל מרשימים, בלוג אוכל ורשומון על המסעדה, סרטוני יוטיוב שבהם ניתן להציג מתכונים ייחודיים של המסעדה, טוויטר, הכנת ניוזלטר למועדון לקוחות שיתהווה עם הזמן וכמובן אתר יעודי של המסעדה. השמיים הם הגבול מבחינת האפשרויות ברשת ולכן יש לשבת עם משרד יחסי הציבור שלכם וליצור קמפיין מובנה ומסודר טרם הפתיחה.

מעוניינים במשרד יחסי ציבור ברשתות חברתיות? נשמח למצוא לכם את המשרד המתמחה המתאים.

 

הנה סרט קצר על מסעדה איטלקית וקמפיין יחסי הציבור שנעשה לה לפני ועם הפתיחה:

 

קראו על - יחסי ציבור בפייסבוק למסעדות
.

זקוקים למשרד יח"צ מומלץ למסעדות? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המומלצים בתחומכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.


 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי  

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

שתף