יחסי ציבור לתעופה | משרדי יח"צ מומלצים לענף התעופה

חברות יחסי ציבור מובילות לחברות תעופה

יחסי ציבור לתעופה

תחום התעופה הוא אחד התחומים התחרותיים עולם הפרסום, עם מספר רב של גורמים המתחרים באדיקות על שטחי המדיה השונים ועל המיקומים הגבוהים במנועי החיפוש השונים. בין אם מדובר בחברות תעופה גדולות או אם מדובר בעסקאות צ'רטר, טיסות לאו קוסט, או טיסות פנים בישראל, אין כמעט גוף תעופה רציני שלא נעזר כיום בשירותי חברת יחסי ציבור המתמחה בעולמות התעופה.

 

יחסי ציבור תעופה

 

בישראל ישנם מספר משרדי יחסי ציבור שמתמחים בתעופה. גדלי המשרדים, וגובה הריטיינרים בתחום נעים משירותים של משרדי בוטיק מתמחים ולא יקרים דרך משרדים בינוניים ועד משרדים מהגדולים בענף.  

משרדים אלה מתמחים בפעילויות כגון מסיבות עיתונאים (גם בחו"ל), חשיפת מוצרי תעופה במדורי התוכן השונים, השתלבות בכתבות רוחב על יעדי תעופה, החדרת ידיעות שיווקיות להנעה לפעולה, ועוד כרוח הדמיון ובהתאם לתכונות המוצר ומטרות הקמפיין.  

בנוסף למשרדים המתמחים במדיות המסורתיות, ישנם גם מספר משרדים המתמחים אך ורק בצדדים הדיגיטליים של יחסי הציבור באפיקים אינטרנטיים שונים החל משירותי נראות תדמיתית, גיוס לקוחות אקטיבי באמצעות יחסי ציבור באינטרנט, יחסי ציבור ברשתות חברתיות, שירותי השכרת אתרים מנוהלים, ניהול אתרי נסיעות, שירותי רכישת לידים ממוקדים לחופשות, ועוד. 

 

זקוקים למשרד יחסי ציבור מומחה לתחום התעופה?

צרו עמנו קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם המלצות על משרדי יחסי ציבור לחברות תעופה הטובים והמומלצים בתחום.

 

עוד תתי התמחויות בענפי הלייפ סטייל:

יחסי ציבור לייף סטייל

 - יחסי ציבור למסעדות

 - יחסי ציבור לקולינריה

 - יחסי ציבור לחדרי כושר

 - יחסי ציבור אופנה

- יחסי ציבור תיירות

זקוקים למשרד יח"צ מומלץ לתחום התעופה? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המומלצים בתחומכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי    חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

שתף