יחסי ציבור לקייטרינג

רק חברות יחסי ציבור מומחות לחברות קייטרינג | יח"צ לקייטרינג

יחסי ציבור לקייטרינג

תחום הקולינריה הוא אחד מתחומי הצמיחה המעניינים ביותר במשק הישראלי, ובהתאם, גם בעיתונות ובמדיה הישראלית. אחד מתתי התחומים בעולם הקולינריה, שמהווים אתגר שיווקי מורכב, הוא תחום חברות הקייטרינג. עולם הקייטרינג מטבעו הוא עולם שיווקי המצריך הזמנה מראש ולכמות גדולה לאנשים, ועל כן, תחום אשר מקבל פחות הזדמנויות חשיפה קלות- כגון מסעדנות (קראו עוד על יחסי ציבור למסעדות), יקבים (קראו עוד על יחסי ציבור ליקבים, אלכוהול ומשקאות), מוצרי מזון (קראו עוד על יחסי ציבור למוצרי מזון) וכיוצא בכך. 

יחד עם זאת, עולם הפנאי הקולינארי בישראל, וכל הקשור בשירותים קולינאריים, לרבות קייטרינג, עובר תקופת פריחה מרשימה במדיה וברמות הצריכה. שפים הם הסלבים החדשים, תוכניות בישול הן בפריים טיים, ומדורי הרכילות מלאים בדיבורי ארוחות והתכתשויות של שפים. 

בישראל פועלים כיום חברות רבות אשר צברו ניסיון מעניין ומגוון בתחום הקולינארי בכלל וביחסי ציבור לחברות קייטרינג בפרט. 

 

יחסי ציבור לקייטרינג

 

משרדי היח"צ המתמחים בקידום לקוחות קייטרינג, פועלים באופן היסטורי במספר רבדים. ביניהם ניתן למנות כמובן יחסי ציבור קלאסיים לחברות קייטרינג. כלומר, קידום הלקוחות במדורי התוכן השונים, בין באמצעות כתבות ביקורת על מוצרים, בין אם באמצעות כתבות צבע ובין באמצעות חדשות אוכל, כתבות צרכנות להנעה לפעולה, הטמעת מוצרים בפלטפורמות שיווקיות, כתבות מתכונים, אייטמים במדורי החברה והרכילות, התארחויות בתוכניות בישול ועוד כרוח הדמיון ובהתאם לאפיון האסטרטגי והבידול של חברת הקייטרינג המטופלת.   

 

יחסי ציבור ניו מדיה לחברות קייטרינג

 

בנוסף למשרדים המתמחים במדיות המסורתיות לחברות קייטרינג, ישנם כיום גם משרדים המתמחים בניו מדיה- בעיקר רשתות חברתיות כגון פייסבוק, עבודה מול בלוגרים, ועוד צדדים דיגיטליים של יחסי הציבור באפיקים אינטרנטיים שונים כגון שירותי נראות תדמיתית (כגון הסרת תוצאות שליליות בגוגל), גיוס לקוחות אקטיבי באמצעות יחסי ציבור באינטרנט, יחסי ציבור ברשתות חברתיות, שירותי השכרת אתרים מנוהלים ועוד.

לידים לאירועי קייטרינג 

שירות חדשני נוסף, שהתווסף רק לאחרונה לסל שירותי השיווק והיחסי ציבור לחברות קייטרינג, הוא תחום רכישת לידים ממוקדים לאירועי קייטרינג. ישנן כיום מספר חברות המתמחות בנושא זה במגוון מסלולים שונים, החל מדמי מנוי חודשיים המאפשר גישה למאגרי הפניות המתקבלות ועד חברות הפועלות על בסיס הצלחה באיתור ושיווק אירועי קייטרינג.  

זקוקים למשרד יחסי ציבור מומחה לחברות קייטרינג?

צרו עמנו קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם המלצות על משרדי יחסי ציבור לקייטרינג הטובים בישראל.

 

עוד התמחויות לייפ סטייל פופולאריות:

יחסי ציבור לייפ סטייל

 - יחסי ציבור למסעדות

 - יחסי ציבור לחדרי כושר

 - יחסי ציבור אופנה

 - יחסי ציבור לתיירות

 

זקוקים למשרד יח"צ מומלץ לקייטרינג? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור לחברת קייטרינג? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המומלצים בתחומכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם הוא ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי    חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

שתף