יחסי ציבור לקייטנות

יחסי ציבור לקייטנות ילדים | יח"צ לקייטנה או מחנה קיץ

משרדי יחסי ציבור מומלצים לקייטנות

 

תחום הילדים המשפחה והפנאי תפס תאוצה בעשור האחרון בעיתונות ובמדיהכיום קיימים בשוק לא מעט פלטפורמות (בפרינט ובאינטרנט) בהם ניתן לקדם בצורה ממוקדת תכנים המיועדים לילדים ולכל המשפחה החל ממוצרים, ספרים, סרטים, צעצועים, קווי אופנה, מוצרי מזון, ומקומות בילוי כגון משחקיות, אטרקציות, פארקי שעשועים, מקומות לימי הולדת, חוגים ייחודיים ועוד. למעשה, קיימים כיום בשוק סל מוצרים רוחבי המיועד אך ורק לילדים

בישראל פועלות חברות יחסי ציבור המתמחות בתחום הילדים והמשפחה ובדגש על תחום הפנאי לילדים

קייטנות זוכות לסיקור במדיה בתקופת חופשת הקיץ וגם לעיתים בחגים בפסח בסוכות ובחנוכה.

 

יחסי ציבור קייטנה

יחסי ציבור לקייטנות יתמקדו בקמפיין לקראת הקייטנה. אם מדובר בקייטנה בתקופת החופש הגדול, רצוי להתחיל את הקמפיין בחודש מאי. בתחילה יוקדש הזמן לאיסוף חומרים, כתיבה וצילומים. בחודש יוני, יתמקד הקמפיין בהפצה לעיתונות, ייזום כתבות והשתלבות בכתבות שיצאו סמוך לתחילת החופש הגדול. 
 

קייטנות המתקיימות בחופשות החגים יזכו לחשיפה במדיה גם כן בתקופה שסמוכה לחופשה. על כן, יש להתכונן כחודשיים לפני. 

 

קמפיין יחסי ציבור לקייטנות יתקיים במסגרת של 3-4 חודשיים שלא כמו עסקים אחרים הזקוקים ליחסי ציבור לאורך טווח.

 

יחסי ציבור לקייטנות - משרדים מתמחים


קייטנות נכנסות לתחום של ילדים, משפחה, פנאי, לייף סטייל, צרכנות. בתחומים אלה מתמחים משרדי יחסי ציבור רבים. משרדים אחדים מתמחים בנישת הילדים והמשפחה בלבד. משרדים המתחמים בתחומים הללו עומדים בקשרים עם עורכי וכותבי מדורי הילדים, המשפחה והפנאי. משרדים אחרים המתמחים גם בתחום הצרכנות עומדים בקשרים גם עם ערוצי התקשורת הללו.
 

אייטמים וכתבות על קייטנות מתמקדים בעיקר בסקירה של קייטנות מעניינות ומומלצות לקראת החופש. כתבות שלא הייתם רוצים לא להופיע בהן אם אתם מעוניינים לקדם את הקייטנה שלכם. 


כתבות נוספות על קייטנות מתמקדות בקייטנות ייחודיות, בטיפים של מדריכי ומפעילי קייטנות לבחירת קייטנה לחופש ובסוגי הקייטנות השונים.

 

זקוקים למשרד יח"צ מומלץ לקייטנות? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המתמחים בתחום. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי    חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

 

שתף