יחסי ציבור לספרים

משרדי יח"צ מובילים לספרים וסופרים

יחסי ציבור ספרים

שוק הספרים בישראל עובר תהפוכות רבות (ראו ערך החוק להגנת סופרים וספרות), ולמידה עצמית מחודשת לנגד הריכוזיות בענפי ההוצאה לאור וההפצה, מחד, אל מול מנגנוני המכירה הגדולים והריכוזיים גם כן מאידך.

אך ישראל הייתה ונותרה מדינת עם הספר, עם אחוזי פרסום גבוהים באופן משמעותי מול כמעט כל אוכלוסיה אחרת בעולם. נוסף על כך, כיום אחוזי המכירות לתוכן ספרותי מקורי בעברית בחנויות הספרים עומדת כבר על קרוב ל- 50% על פי נתונים לא רשמיים בענף.

אחת התופעות המעניינות היא צמיחת היקף הסופרים אשר לא מצאו עצמם בתוך המערכות המוסדרות של ההוצאות הגדולות (משלל סיבות, כולל הרצון להפקה עצמית ללא חולקת רווחים עם המו"ל), ובחרו ללכת למהלך עצמי של הפקה, שיווק ומכירת מרכולתם בעצמם.

 

יחסי ציבור לספרים

 

בזכות פלח זה בדיוק צמחו בשנים האחרונות מספר משרדי בוטיק מומחים לקידום ספרים. משוק שהיה נשלט לחלוטין על ידי חברות ההוצאה לאור הגדולות (אשר חלקן שולט גם באפיקי תקשורת אחרים), המדיה, ובייחוד המדיות החדשות (באינטרנט וברשתות החברתיות) פתחו את החשיפה לסופרים חדשים ומגוונים שלא היו נחשפים כלל עד לפני שנים מועטות.

משרדי בוטיק אלה ליח"צ לספרים מתמחים בפעילויות כגון מסיבות עיתונאים, החדרת ספרים למדורי ביקורת, השתלבות בכתבות צבע מגזיניות, החדרת ידיעות שיווקיות על מכירות, ועוד כרוח הדמיון ובהתאם לתכונות המוצר ומטרות הקמפיין.  

אחד מאפיקי השיווק המעניינים ביותר לסופרים כיום, זה ביחסי ציבור דיגיטליים באינטרנט, משימוש במנגנוני הפצה דיגיטליים, דרך ערוצי יו טיוב, שימוש בכלים כמו גיוס המונים, ועד שירותי נראות תדמיתית, יחסי ציבור ברשתות חברתיות, ועוד. 

זקוקים למשרד יחסי ציבור מומחה לספרים?

צרו עמנו קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם המלצות על משרדי יחסי ציבור לסופרים המומלצים והמובילים בתחום.

 

עוד משרדי יחסי ציבור לפי קטגוריות צרכנות מובילות:

 

 

יחסי ציבור לקוסמטיקה

יחסי ציבור תכשיטים

יחסי ציבור לרכב

יחסי ציבור מצורי מזון

יחסי ציבור צרכנות

 

 

זקוקים למשרד יח"צ מומלץ לספרים? שירות יחסי ציבור בקליק נועד עבורכם

מתעניינים ביחסי ציבור? צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את משרדי יחסי הציבור המומלצים בתחומכם. השירות ניתן ללא התחייבות וללא עלות. כל מה שנותר לעשות בדרך למציאת משרד יח"צ מוביל בתחומכם זה ליצור עמנו קשר באמצעות טופס המייל בתחתית העמוד ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

חיפוש משרד יחסי ציבור על פי שירות    חיפוש משרד יחסי ציבור על ענף עסקי    חיפוש משרד יחסי ציבור על פי אזור

שתף